NÁVOD AKO I VY SI ENKAUSTIKOU VYTVORÍTE ORIGINÁLNE MAĽOVANÉ POZDRAVY.

V dnešnej dobe IT technológií zvykneme posielať svojim príbuzným, priateľom a známym ako blahoželanie k týmto krásnym sviatkom iba strohú SMS alebo MMS cez mobilný telefón, prípadne prostredníctvom e-mailu niečo skopírované, a teda niečo, čo vymyslel niekto iný, nie VY.

 ROBÍTE TIETO VECI AJ VY?   JA, TO  TAKTO UŽ NEROBÍM!

Spomeňte si na chvíle, keď ste otvorili poštovú schránku a našli v nej pohľadnicu od starej mamy, kamarátky alebo od niekoho, kto si na Vás v tomto období spomenul.

Od chvíle, keď som objavila slovo enkaustika - maľba horúcim voskom sa mi ZMENIL ŽIVOT. Roztavím vosky a tvorím. takto to je aj v období začiatkom novembra, kedy si už pripravujem vlastné VIANOČNÉ POZDRAVY vyrobené pomocou enkaustiky. V inom čase, keď moji blízki alebo priatelia majú sviatok, vytvorím pozdravy s inou témou.

VYTVORTE SI AJ VY MAĽOVANÉ POZDRAVY  ENKAUSTIKOU.

MAĽOVANÉ POZDRAVY

 

s podtitulom

„JEDNODUCHÝ NÁVOD AKO VYTVORIŤ MAĽOVANÉ POZDRAVY POMOCOU ENKAUSTIKY“

Pomocou eBooku sa naučíte tvoriť farebné a originálne maľované pozdravy, ktoré budú VAŠIM UMELECKÝM DIELOM. Budete pritom aj oddychovať a relaxovať.

EBook Maľované pozdravy je nadstavbou k eBooku Enkaustika-maľba horúcim voskom.

ČO JE EBOOK?
 
Je to elektronická kniha. Dostanete ju  e-mailom ako súbor (.pdf), uložíte si ju  do svojho počítača alebo tabletu a budete ju čítať tam. Oproti klasickej knižke má tu výhodu, že so mnou ako autorkou máte bezprostredný kontakt - môžete sa kedykoľvek  na niečo opýtať resp. môžem Vaše kresby konzultovať. Elektronická kniha tiež obsahuje webové odkazy a videá, takže môžete kliknúť priamo na text  a prejsť  tak automaticky na ďalšie zaujímavé informácie.

NEKOPÍRUJTE, BUĎTE ORIGINÁLNI!

Enkaustika je jednoduchá a tvorivá výtvarná technika maľby horúcim voskom.

Som Jana Bakičová

Milujem maľbu horúcim voskom a som certifikovanou lektorkou tejto výtvarnej techniky. Pomáham ľuďom kreatívne tvoriť, objavovať  svet farieb a pochopiť ako prostredníctvom nich môžeme ovplyvňovať naše emócie a zlepšovať  si tak zdravie a každodenný život.

Mám rada nadšených ľudí, keď sa im podarí namaľovať alebo vytvoriť niečo, o čom boli presvedčení, že to nikdy nezvládnu. Pre toto  žijem, tvorím a organizujem kurzy enkaustiky - maľby horúcim voskom. Kurzy, na ktorých i Vy sami zistíte, že Vaše schopnosti sú o mnoho väčšie, ako ste si mysleli. Viem to! Nekecám :-))

 

Pre Vás všetkých tvorcov, dnes píšem eBooky a články, pripravujem osobné i on-line kurzy a teším sa z každého nového vytvoreného obrazu.

Čo Vám eBook Maľované pozdravy prinesie?

  • Budete vedieť, ČO POTREBUJETE K VYTVORENIU MAĽOVANÝCH POZDRAVOV.
  • Budete vedieť NÁVOD AKO KROK PO KROKU VYTVORIŤ VLASTNÉ MAĽOVANÉ POZDRAVY POMOCOU ENKAUSTIKY.
  • Naučíte sa vytvárať MAĽOVANÉ POZDRAVY, ktoré prinesú RADOSŤ NIELEN VÁM, potešíte aj iných, keď ich k sviatku obdarujete svojou UMELECKOU PRÁCOU.
  • Budete tvoriť, relaxovať, oddychovať a budete ORIGINÁLNI A TVORIVÍ.

ČO VŠETKO VÁM MÔŽE DAŤ ENKAUSTIKA - MAĽBA HORÚCI VOSKOM?

Nájdete v sebe umelecké schopnosti, tvoríte, naučíte sa predstavivosti, vzdelávate sa, učíte sa farebnosti, svojou tvorbou vyjadrujete svoj stav a emócie, tým si pomáhate a prekonávate každodenné problémy v živote, relaxujete a oddychujete.

AKO TO VYZERÁ VO VNÚTRI EBOOKU A ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ?

Cena eBooku je 23,- eur s DPH.

Sú za tým stovky hodín skúšania a odborného vzdelávania. Natočiť a spracovať  videá, urobiť popis má prinútil stále rozširovať svoje znalosti a skúsenosti.Vďaka enkaustike som napísala tento eBook.

Po vypustení môjho prvého eBooku Enkaustika - maľba horúcim voskom do sveta, som si dala trochu pauzu. Písanie a natáčanie videí je náročné na čas i na tvorenie.

Ubehlo pár týždňov a ja som bola pozvaná na workshopy spojené s predvianočným predajom.  Sadla som si v ateliéri za stôl, roztopila vosky a tvorila. Už, keď som mala vytvorenú prvú desiatku enkaustických obrázkov v tom to PRIŠLO.

URČITE SA TERAZ PÝTATE: ,,ČO PRIŠLO?“

Pri tvorení vianočných pozdravov som si uvedomila, že si to nenechám pre seba a že sa s Vami rada podelím o toto krásne tvorenie. Minulého roku som po prvýkrát  vytvorila vlastné maľované pozdravy a preto VIEM, že SMS a MMS ako blahoželanie k Vianociam alebo k sviatkom už používať nebudem. ZAKAZUJEM SI TO!

ZAKÁŽTE SI TO AJ VY A POĎME SPOLU TVORIŤ!

Prevediem Vás teóriou a vo videách nájdete techniky a postupy pri tvorení pozdravov, ktoré tvoria obsah eBooku Maľované pozdravy.

  • ZAČÍNAME... čo potrebujeme k tvorbe maľovaných pozdravov.
  • NÁVOD AKO VYTVORIŤ KROK ZA KROKOM maľované pozdravy.
  • PRAKTICKÉ RADY A PRÍKLADY z mojej tvorby maľovaných pozdravov.
  • Video pre inšpiráciu VIANOČNÉ POZDRAVY V OBRAZOCH.
  • KREÁTIVNÉ TVORENIE nielen vianočných pozdravov.

Teraz si niektorí určite hovoríte: „Prečo mám začať tvoriť?“

Na túto otázku Vám môžem odpovedať iba jedno. Ak, enkaustika pomohla mne vo veľmi ťažkých situáciach, tak môže pomôcť aj Vám. Relaxujete, oddychujete, spoznávate nové veci, všímate si viac farby, tešíte sa z vytvorených prvých obrazov a ste sami prekvapení, čo ste namaľovali a predovšetkým je tu príležitosť tvoriť spolu i s blízkymi.

Vytvorením vlastných maľovaných pozdravov ste nielen tvoriví, ale i originálni. Darovaním týchto pozdravov VYČARÍTE darovaným ÚSMEV a RADOSŤ. Sú to neopakovateľné chvíle pre obe strany.

Čo na eBook hovoria prví čitatelia?

ENKAUSTIKA cudzie slovo,povedala som si, keď som ho po prvýkrát počula, ale zároveň mi znelo veľmi zaujímavo až kreatívne, preto som začala hľadať po internete.o čo vlastne ide. Vyhľadávač mi ukázal eBook Janky Bakičovej. Enkaustika-maľba horúcim voskom a Maľované pozdravy.Jednoduchým a prehľadným spôsobom sa tu vysvetľuje podstata tejto zaujímavej techniky .Názorné ukážky vo videách sú ako malý kurz a mne osobne dopomohli cítiť sa a tvoriť AKO UMELEC. Túto techniku chcem vyskúšať aj ako terapiu a relax s mojou mamou, ktorá má alzheimerovú chorobu a eBook odporúčam všetkým, ktorí chcú začať niečo nové, nepoznané, kreatívne a zároveň sa cítiť šťastne.

Dagmar Virčíková majsterka odbornej výchovy

Potěšte své přátele, rodinu i sami sebe. Čím? Originálními vánočními pohlednicemi vytvořenými technikou horkého vosku, kterou popisuje a zároveň ukazuje na fotografiích a videích své nové e-knihy její autorka Jana Bakičová. Krok za krokem se prostřednictvím této e-knihy dozvíte a zároveň naučíte jedinečnou výtvarnou techniku zvanou enkaustika založenou na malbě obrázků horkými vosky nanášenými žehličkou, ať už obyčejnou, kterou máte běžně doma, nebo takzvanou enkaustickou žehličkou určenou speciálně pro tuto výtvarnou techniku. Za pomoci e-knihy to zvládne každý ve věku od 3 do 100 let a výše, protože její autorka přesně a názorně popisuje a hlavně předvádí, jak si v jednotlivých etapách práce počínat – od nanášení vosku na žehličku až po konečné dotvoření kompletního přání. Pokud si netradiční vánoční přání podle nové e-knihy J. Bakičové vytvoříte a v době letošního Adventu rozešlete, nejen že jimi příjemně překvapíte a potěšíte své blízké, ale také sami při jejich tvorbě zažijete radost a uspokojení, o kterém tak zasvěceně a upřímně píše sama autorka .

Mgr.Helena Bieliková učitelka

TOTO JE PRE MŇA VEĽMI DÔLEŽITÉ!

EBook  “MAĽOVANÉ POZDRAVY“ som napísala a natočila videá pre Vás a tým chcem, keď si ho zaplatíte, aby bol pre Vás veľmi užitočný.

Máte teda k nemu aj 14 dňovú garanciu na vrátenie peňazí, bez otázok z mojej strany. Pokiaľ zistíte, že eBook pre Vás nebola vhodná voľba, pošlite mi do 14 dní od doručenia email na adresu jana@janabakicova.sk, kde napíšete, že odstupujete od zmluvy a chcete vrátiť peniaze. Dohodneme sa, akou formou mám peniaze vrátiť.

V hodnote 23,- eur  dostanete eBook MAĽOVANÉ POZDRAVY a vo vnútri máte darčekové video a dostanete tiež garanciu vrátenia peňazí 14 dní od doručenia eBooku.

Objednajte si eBook  ’’MAĽOVANÉ POZDRAVY’’

a začnite tvoriť a oddychovať.

Prajem Vám príjemné tvorenie, relaxovanie a oddychovanie pri maľbe horúcim voskom.

Jana Bakičová   certifikovaná lektorka enkaustiky